Kościół

Wielkie Oczy to wieś położona w powiecie podkarpackim. To właśnie tutaj znajduje się piękny kościół Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny oraz św. Andrzeja Apostoła, będący filią parafii Krakowiec..
Kościół zbudowany jest w stylu barokowym, wykonanym z cegły, Świątynia posiada bardzo wysoką i szeroką fasadę, która szerokością obejmuje dobudowany do kościoła klasztor.
W 1883 roku Parafia Wielkie Oczy, stała się miejscem do którego przybyły Siostry Boromeuszki Od kilku lat prowadzą Dom Pomocy Społecznej dla dzieci niepełnosprawnych

Parafia Wielkie Oczy

Parafia Wielkie Oczy jest jedną z najpiękniejszych polskich parafii. Posiada piękny ołtarz z cudownym obrazem Matki Bożej , który został koronowany 10 czerwca 1997 roku w krośnie.
Grupy i Wspólnoty, działające przy Parafii.
– Franciszkański Zakon Świeckich
– Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza
– Akcja Katolicka.
Aktualnie odprawiane są msze święte oraz nabożeństwa.
Godziny są zmienne i zależą od pory roku i dni.
Najlepiej zapoznać się z aktualnymi informacjami odnośnie odprawianych mszy na stronie internetowej Parafii, lub zajrzeć na tablicę ogłoszeń przy Kościele.

Kościół
Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej. Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie …

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …