Kościół

Śmiech dziecka, piękne słowa. Nic nie zastąpi dziecięcego śmiechu i wykonanych pięknie piosenek chwalących Boga.

przepraszam Cię Boże tekst

Msza Święta, schola dziecięca i tak, ta wspaniała melodia, niesamowity tekst. Radosne oczy dziecka. Przeprosiny Boga. To wszystko w tym wyjątkowym dniu. Utwór często wykonywany podczas Komunii Świętej. Przepraszam Cię Boże tekst jest także uczony w szkołach, od najmłodszych lat dzieciaki poznają katolickie piosenki, a także wiele innych pieśni, kolęd, pastorałek. Chcesz sam się nauczyć tekstu i melodii wykorzystaj śpiewniki, różne zbiory, a także portale internetowe. Możesz w nich znaleźć przeważnie chwyty na gitarę, przyporządkowane do tekstu.
Zachęć do śpiewu nie tylko najmłodszych, ale także i tych trochę starszych, a może i dorośli chętnie przyłączą się do wspólnego muzykowania. Piosenka przepraszająca Boga złamie na pewno niejedno zlodowaciałe serce, prostota słów i melodii pokona wszystkie lęki, strach, obawy oraz problemy dnia codziennego, to z czym zmagamy się od dawna. Uwierz w Boga, spójrz na dziecko, ta ich niewinność, to nic innego naj najwspanialszy dar od Boga.

 

Kościół
Dewocjonalia a kultura: Wpływ religii na sztukę i design w krajach chrześcijańskich

Religia i kultura tworzą nierozerwalną więź, która wpływa na wiele aspektów życia społecznego. W świecie chrześcijaństwa ta więź ma szczególne znaczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o sztukę i design. Dewocjonalia, od wieków służące jako narzędzia kultu i wyraz głębokiej wiary, stały się także źródłem inspiracji dla wielu artystów i projektantów. Sztuka …

Kościół
Komu można zlecić przewóz ciała zmarłego zza granicy do Polski?

Przewóz ciała zmarłego zza granicy do Polski jest zadaniem wymagającym specjalistycznej wiedzy i doświadczenia. W takiej sytuacji rodzinie lub bliskim zmarłego może być bardzo trudno zorganizować przewóz ciała do Polski w odpowiedni sposób. Dlatego też warto wiedzieć, do kogo można się z tym zgłosić i o czym warto pamiętać, przy …

Kościół
Czy na pogrzebie katolickim można wygłosić mowę pogrzebową?

Tradycja wygłaszania mowy pogrzebowej praktykowana jest przede wszystkim w krajach zachodnich. Mowa pogrzebowa powoli wpisuje się w ceremonie pogrzebowe także u nas – jest to forma oddania hołdu osobie zmarłej oraz sposób na wspólne powspominanie najważniejszych osiągnięć zmarłego. Mowę pogrzebową można wygłosić także na pogrzebie katolickim. Mowa pogrzebowa a pogrzeb …