Ojciec Pio – uzdrowienia

Kościół

W roku 1953 urodziła się dziewczynka, którą uratował Ojciec Pio. Miała ona wtedy zaledwie osiemnaście miesięcy. Jej matka i ojciec byli wtedy na mszy w kościele, a dziewczynka została w domu z jej dziadkiem. Miała wtedy wypadek, wpadła do wanny pełnej wrzącej wody. Dziewczynka była cała poparzona, a kiedy przyszedł do niej lekarz, powiedział, że dziewczynka może umrzeć od takich poparzeń. Rodzice zabrali ją do szpitala i sami udali się do Ojca Pio, żeby prosić go o cud.

Ojciec Pio rozmowy, cuda, przepowiednie

Kiedy następnego dnia poszła odwiedzić dziecko w szpitalu, mała powiedziała, że nie ma już oparzeń. Kobieta zapytała kto uleczył jej rany, a ta wyjaśniła, że przyszedł do niej Ojciec Pio i położył rękę na jej ranach. Na jej ciele nie było już żadnych śladów, mimo tego, że lekarz powiedział jej rodzicom, że umrze. Okazuje się, że wiara jej rodziców okazała się silniejsza, niż śmierć. Nie był to też jedyny przypadek, kiedy Ojciec Pio kogoś uzdrowił. Tak naprawdę robił to regularnie. Jest nawet jedna historia, która mówi o tym, że udało mu się wskrzesić pewną kobietę.

 

Kościół
Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej. Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie …

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …