Ojciec Pio – cudowny człowiek

Kościół

Ojciec Pio dokonał w swoim życiu bardzo wielu cudów. Między innymi, kilkukrotnie udało mu się rozmnożyć jedzenie. Zdecydowanie warto poczytać takie ciekawostki na jego temat. Jak to wyglądało?

Podczas Drugiej Wojny Światowej racjonowano chleb, a w klasztorze, w którym przebywał Pio bardzo często byli ludzie, którzy żebrali o jedzenie. Tego dnia w koszyku był jednak tylko jeden bochenek chleba. Zakonnicy pomodlili się i zaczęli jeść. W tym momencie do klasztoru wszedł Ojciec Pio i przyniósł kolejne bochenki chleba. Było to bardzo dziwne, bo w całych Włoszech brakowało jedzenia. Inni zakonnicy zapytali go skąd wziął chleb, a on odpowiedział, że dostał je od mężczyzny, którego spotkał przy wejściu do klasztoru.

Nie był to jedyny przypadek, kiedy zakonnik rozmnożył jedzenie, bo pewnego dnia w kościele nie było wystarczająco Hostii, żeby odbyła się Komunia Święta. Wszyscy wiedzieli, że jest jej za mało, a jednak kiedy Komunia się skończyła, zostało pełno Hostii. Zdecydowanie było jej dużo więcej, niż wiernych, którzy brali udział w tej mszy świętej. Wszyscy wiedzieli, że Ojciec Pio miał z tym do czynienia.

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …

Kościół
Msze święte w Nowej Hucie

Msza święta to dla katolika ważny element tygodnia. Wielu z nich powie nawet, że najważniejszy. Uczestnictwo w Eucharystii ma na celu zagwarantowanie życia wiecznego, taki bilet do nieba. W Krakowie o msze nietrudno, właściwie o każdej godzinie można znaleźć coś dla siebie. Nie inaczej jest tutaj. Msze Nowa Huta można …