Apokalipsa Św. Jana

Kościół

Naukowcy udowadniają, że świat powstał z mikroskopijnych cząsteczek. I to nie Bóg jest stwórca całego świata. W końcu na początku był chaos, rządzili bogowie Greccy i Rzymscy. I tak poprzez wierzenia, i tak, gdzieś w wypowiedziach uczonych znajdziemy słowo Apokalipsa.

 

Apokalipsa się spełnia poprzez różne znaki, jakie dzieją się w normalnym nowoczesnym świecie. Przepowiednia sprzed iluś epok wcześniej zostanie spełniona. Przyjdzie głód, zaraza, śmierć, ale jak to możliwe. Bóg stworzył świat, i przepowiedział jego koniec.
Biblia starego i Nowego testamentu zawiera szereg wiedzy. Jednak zabrakło wskazówek by uchronić ludzi przed zagładą. Czterech jeźdźców Apokalipsy na koniach, a obecnie koń to luksus, którego nie każdy może doświadczyć.
Sama Apokalipsa to ogromny stek treści, którą ciężko ogarnąć, i ciężko momentami zrozumieć, co ktoś przed tysiącami lat miał na myśli. A w końcu język przeszedł taki progress, że nie jesteśmy w stanie zrozumieć słów, jakie zostały zawarte w Apokalipsie. Jaki plan ma Bóg po zakończeniu istnienia świata?

Kościół
Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej. Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie …

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …