Wskrzeszenie Ojca Pio

Kościół

Przepowiednie Ojca Pio bardzo często się sprawdzały. Pewnego dnia powiedział rodzinie pewnej kobiety, że ta zostanie wskrzeszona. Wszystko było zgodne z prawdą.

W Rotundzie San Giovanni była kobieta, o której Ojciec Pio powiedział, że jest tak dobra, że nie ma w niej żadnej skazy. Stwierdził on, że na sto procent pójdzie ona do nieba. W tym czasie był post, pod koniec którego kobieta ta poważnie zachorowała. Przychodzili do niej różni lekarze i mówili o tym, że jej stan jest nie do uratowania. Miała ona męża i piątkę dzieci, którzy wybrali się do klasztoru, żeby pomodlić się za kobietę i prosić Ojca Pio o pomoc.

 

Powiedział on, że będzie się modlić za kobietę, ale był on rozgniewany, bo dzieci były zbyt natarczywe. Kobieta zmarła kilka dni później, a rodzina postanowiła ubrać ją w jej suknię ślubną i w ten sposób ją pochować. Część rodziny poszła do Ojca Pio prosić go o cud. Kobieta została wskrzeszona. Po prostu wstała z łóżka i odmówiła Pacierz. Później opisywała ona co dzieje się w momencie kiedy człowiek umiera. Powiedziała, że wznosiła się coraz wyżej, aż otoczyła ją jasność.

Kościół
Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej. Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie …

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …