Wskrzeszenie Ojca Pio

Kościół

Przepowiednie Ojca Pio bardzo często się sprawdzały. Pewnego dnia powiedział rodzinie pewnej kobiety, że ta zostanie wskrzeszona. Wszystko było zgodne z prawdą.

W Rotundzie San Giovanni była kobieta, o której Ojciec Pio powiedział, że jest tak dobra, że nie ma w niej żadnej skazy. Stwierdził on, że na sto procent pójdzie ona do nieba. W tym czasie był post, pod koniec którego kobieta ta poważnie zachorowała. Przychodzili do niej różni lekarze i mówili o tym, że jej stan jest nie do uratowania. Miała ona męża i piątkę dzieci, którzy wybrali się do klasztoru, żeby pomodlić się za kobietę i prosić Ojca Pio o pomoc.

 

Powiedział on, że będzie się modlić za kobietę, ale był on rozgniewany, bo dzieci były zbyt natarczywe. Kobieta zmarła kilka dni później, a rodzina postanowiła ubrać ją w jej suknię ślubną i w ten sposób ją pochować. Część rodziny poszła do Ojca Pio prosić go o cud. Kobieta została wskrzeszona. Po prostu wstała z łóżka i odmówiła Pacierz. Później opisywała ona co dzieje się w momencie kiedy człowiek umiera. Powiedziała, że wznosiła się coraz wyżej, aż otoczyła ją jasność.

Kościół
Ojciec Pio – cuda

Pewnego dnia kobieta udała się do klasztoru, żeby pomodlić się o zdrowie swojego męża, który był wtedy bardzo chory. Okazało się jednak, że żeby dostać się do Ojca Pio, musiałaby poczekać aż trzy dni, a ona nie mogła mieć pewności, że ma aż tyle czasu. Jej mąż mógł umrzeć w …

Kościół
Ojciec Pio – uzdrowienia

W roku 1953 urodziła się dziewczynka, którą uratował Ojciec Pio. Miała ona wtedy zaledwie osiemnaście miesięcy. Jej matka i ojciec byli wtedy na mszy w kościele, a dziewczynka została w domu z jej dziadkiem. Miała wtedy wypadek, wpadła do wanny pełnej wrzącej wody. Dziewczynka była cała poparzona, a kiedy przyszedł …

Kościół
Cuda Ojca Pio

W internecie znajdziemy przeróżne ciekawostki na temat Ojca Pio. Oto jedna z najciekawszych historii na jego temat. Syn pani Luizy służył w marynarce wojennej w Wielkiej Brytanii. Kobieta bardzo dużo modliła się za syna i chciała dla niego jak najlepiej. Któregoś dnia dostała angielską gazetę, którą bardzo chciała przeczytać. Znalazła …