Rekolekcje Wielkopostne /3- 6 marca 2016r./

Zdjęcie

W dniach od czwartku do  IV niedzieli Wielkiego Postu  w naszej parafii  odbyły się rekolekcje.

 Na zakończenie ks. Proboszcz Marek Zajdel podziękował ks. Andrzejowi,  wyrażając jednoczenie odczucia i refleksje wszystkich uczestniczących w spotkaniu z Bogiem Miłosiernym poprzez słowo głoszone przez ks. rekolekcjonistę :

„Składamy serdeczne podziękowanie ks. Andrzejowi Bienia za przeprowadzenie rekolekcji w naszej parafii o Bożym Miłosierdziu, które są naszym przygotowaniem do paschalnych uroczystości. Głębokie słowo, pięknie wypowiedziane, podparte przykładem swojego życia wszystkich nas zapewne ujęło i przybliżyło do Boga, który wzywa nas do nawrócenia i świętości. Bóg Ci zapłać Ks. Andrzeju, życzymy Ci wielu łask, dużo zdrowia i łaski Bożej w Twojej pracy w Archidiecezji i w Radio Fara. „