Kościół

Propozycja nie do odrzucenia, w ucho wpada wspaniała pieśń. W wychwalajcie Go wszystkie narody. Popularna, każdy zna, dlaczego i tTy nie zdecydujesz się nauczyć jej chwytów?

O wychwalajcie Go wszystkie narody chwyty

Łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować, szczególnie gdy jesteś początkujący i nie wszystko tak z łatwością przychodzi, jak wprawionym muzykom. Długo poszukujesz odpowiedniego portalu, pomocna okazuje się wyszukiwarka wpisane hasło: O wychwalajcie Go wszystkie narody chwyty. Ćwiczenia, kilka ładnych chwil by było pięknie i jest. Możesz zagrać. Czujesz tę melodię? Kojarzysz słowa. Wypróbuj, radość ogromna. Wychwalanie Boga najwspanialszego. Piosenka religijna szybko zadomawiająca się w naszych sercach na długo. Skąd pochodzą słowa? Tak to fragment psalmu 117. Ty też możesz zaśpiewać: O, wychwalajcie Go wszystkie narody i wysławiajcie Go wszystkie ludy. Jego łaskawość nad nami potężna, a jego wierność trwa na wieki. Alleluja! Warto śpiewać, pamiętajmy kto śpiewa, ten dwa razy się modli. Dzieci i starsi wspólnie podejmą się wykonania tak przepięknej, pełnej energii piosenki.

 

Kościół
Ojciec Pio – cuda

Pewnego dnia kobieta udała się do klasztoru, żeby pomodlić się o zdrowie swojego męża, który był wtedy bardzo chory. Okazało się jednak, że żeby dostać się do Ojca Pio, musiałaby poczekać aż trzy dni, a ona nie mogła mieć pewności, że ma aż tyle czasu. Jej mąż mógł umrzeć w …

Kościół
Ojciec Pio – uzdrowienia

W roku 1953 urodziła się dziewczynka, którą uratował Ojciec Pio. Miała ona wtedy zaledwie osiemnaście miesięcy. Jej matka i ojciec byli wtedy na mszy w kościele, a dziewczynka została w domu z jej dziadkiem. Miała wtedy wypadek, wpadła do wanny pełnej wrzącej wody. Dziewczynka była cała poparzona, a kiedy przyszedł …

Kościół
Wskrzeszenie Ojca Pio

Przepowiednie Ojca Pio bardzo często się sprawdzały. Pewnego dnia powiedział rodzinie pewnej kobiety, że ta zostanie wskrzeszona. Wszystko było zgodne z prawdą. W Rotundzie San Giovanni była kobieta, o której Ojciec Pio powiedział, że jest tak dobra, że nie ma w niej żadnej skazy. Stwierdził on, że na sto procent …