Kościół

Propozycja nie do odrzucenia, w ucho wpada wspaniała pieśń. W wychwalajcie Go wszystkie narody. Popularna, każdy zna, dlaczego i tTy nie zdecydujesz się nauczyć jej chwytów?

O wychwalajcie Go wszystkie narody chwyty

Łatwo powiedzieć, trudniej zrealizować, szczególnie gdy jesteś początkujący i nie wszystko tak z łatwością przychodzi, jak wprawionym muzykom. Długo poszukujesz odpowiedniego portalu, pomocna okazuje się wyszukiwarka wpisane hasło: O wychwalajcie Go wszystkie narody chwyty. Ćwiczenia, kilka ładnych chwil by było pięknie i jest. Możesz zagrać. Czujesz tę melodię? Kojarzysz słowa. Wypróbuj, radość ogromna. Wychwalanie Boga najwspanialszego. Piosenka religijna szybko zadomawiająca się w naszych sercach na długo. Skąd pochodzą słowa? Tak to fragment psalmu 117. Ty też możesz zaśpiewać: O, wychwalajcie Go wszystkie narody i wysławiajcie Go wszystkie ludy. Jego łaskawość nad nami potężna, a jego wierność trwa na wieki. Alleluja! Warto śpiewać, pamiętajmy kto śpiewa, ten dwa razy się modli. Dzieci i starsi wspólnie podejmą się wykonania tak przepięknej, pełnej energii piosenki.

 

Kościół
Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej. Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie …

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …