Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Kościół

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej.

Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie wyboru prezentu na Chrzest Święty. Tak jak Matka Chrzestna, tak i on powinien wybrać pamiątkowy upominek na długie lata. Mogą to być praktyczne prezenty na Chrzciny, jak i te nieco bardziej tradycyjne. Przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowe podarunki ze sklepu Prezenty na Chrzest. Sprawdź je wszystkie i wybierz jeden dla siebie!

Prezenty na Chrzest z personalizacją

Prezent na Chrzest z personalizacją należy do najpiękniejszych upominków dla dziecka, jaki można otrzymać od Rodziców Chrzestnych. Warto zdecydować się właśnie na nie, aby wręczyć pamiątki Chrztu, które po wielu latach będą przypominać o tym szczególnym dniu. Jako prezent od Chrzestnego z okazji Chrztu Świętego dla dziewczynki i chłopca możesz podarować wyjątkowe przedmioty. Przygotowaliśmy dla Ciebie 5 najczęściej wybieranych upominków, które znajdziesz poniżej.

Sztućce z grawerem na prezent na Chrzest

Nauka samodzielnego jedzenia to proces, w którym nie może zabraknąć Ojca Chrzestnego, Matki Chrzestnej czy dziadków. Doskonałym rozwiązaniem jest przygotowanie potrzebnych do tego akcesoriów już wcześniej. A gdyby tak stały się one prezentem na Chrzest?

Sztućce z grawerem od Ojca Chrzestnego

Pamiątkowe sztućce z grawerunkiem to z pewnością wspaniały prezent na Chrzest dla chłopca i dziewczynki. Umieszczony na nich grawer, a także personalizacja na pudełku sprawi, że całość będzie miała pamiątkowy charakter. Sztućce dla dzieci podarowane z okazji Chrztu Świętego będą przypominać nie tylko o tym szczególnym dniu, ale i czasie beztroskiego dzieciństwa. Te dostępne w sklepie Prezenty na Chrzest będą służyć dziecku przez bardzo długi czas. Przekonaj się o tym także i Ty!

Biżuteria na Chrzest od Chrzestnego

Złote medaliki, łańcuszki czy srebrna zawieszka to bardzo popularne upominki na Chrzest. Od wielu lat są niemal tradycją tej uroczystości. Wręczane jako prezent na Chrzciny od Chrzestnego cieszą się dużym uznaniem. To pamiątka, która przetrwa próbę czasu.

Złoty Aniołek z łańcuszkiem

Na prezent na Chrzciny dla dziecka wybraliśmy nie medalik, a wysokiej jakości i próby 585 złotą zawieszkę Aniołek w komplecie z łańcuszkiem. To dołączone do całości pudełko skrywa w sobie personalizację. Możesz w nim umieścić imię dziecka, swój podpis i datę Chrztu. Taki prezent obdarowane dziecko będzie szanowało i z dumą prezentowało na piersi. Estetyka i delikatność zawieszki sprawia, że najlepiej sprawdzi się w roli pamiątki Chrztu dla dziewczynki.

Balon z helem i nadrukiem imienia na Chrzest

Czy wiedziałeś, że balon z helem może stanowić także idealny podarunek na Chrzest? Oczywiście, że tak! Wystarczy, że znajdziesz złoty środek na poskromienie tego upominku lub po prostu zajrzysz do sklepu Prezenty na Chrzest.

Balon z helem jako upominek na Chrzest

Jeśli myślisz o balonie z helem nie jak o prezencie, a jedynie dekoracji to mamy dla Ciebie dowód, że może być inaczej. Wykonany na nim nadruk z personalizacją i dołączony bilecik z dedykacją sprawia, że balon z helem może stać się pamiątką Chrztu Świętego. Umieszczony w dużym, białym pudełku ozdobionym dekoracyjną flizeliną i tasiemką z kokardą bez wątpienia zrobi furorę w trakcie przyjęcia. Jesteśmy pewni, że będzie także doskonałym tłem do robienia pamiątkowych fotografii.

Balon z helem i nadrukiem na prezent na Chrzest od Chrzestnego

Szklana statuetka serce z grawerem

Pamiątka na Chrzest dla dziewczynki czy chłopca może stać się ozdobą dziecięcego pokoiku. Z tym zadaniem doskonale radzą sobie różnego rodzaju figurki i statuetki. Dobrze, jeśli wybrana przez Ciebie posiada możliwość personalizacji.

Statuetka z dedykacją od Ojca Chrzestnego

Wśród prezentów na Chrzest wybraliśmy cudowną statuetkę serce z grawerunkiem. Oprócz wspaniałej personalizacji posiada ona również dedykację, którą obdarowane dziecko z pewnością będzie codziennie czytać ze swoimi rodzicami. Postawiona w honorowym miejscu będzie stanowić najpiękniejszy prezent na Chrzest od Chrzestnego, jaki tylko możesz sobie wyobrazić. Pokaż jak bardzo zależy Ci na szczęściu dziecka i obdaruj je pamiątką, na jaką zasługuje.

Drewniany album z nadrukiem

Albumy na zdjęcia zawsze są miłym upominkiem z okazji Chrztu Świętego. Rodzice chętnie zapraszają fotografa na tą rodzinną uroczystość, a później z radością wywołują zdjęcia w tradycyjny sposób, aby stały się one pamiątką tego dnia.

Album na zdjęcia w kształcie serca

Na prezent na Chrzciny warto podarować przedmiot, który przyda się rodzicom w zabezpieczeniu wywołanych zdjęć przed zniszczeniem. Taka pamiątka to bez wątpienia album na zdjęcia, który dla wielu osób jest przedmiotem przywołującym miłe wspomnienia. Naszą propozycją oczywiście jest ten z personalizowaną dedykacją i kolorowym nadrukiem. Jesteśmy przekonani, że to właśnie w nim rodzice dziecka umieszczą pamiątkowe zdjęcia.

Album na zdjęcia z nadrukiem na prezent na Chrzest od Chrzestnego

Prezent na Chrzciny od Ojca Chrzestnego

Prezent na Chrzest od Chrzestnego to nie tylko pieniądze wręczone w kopercie. To także pamiątka, która po wielu latach będzie przypominać dziecku i jego najbliższym o tym ważnym dniu wstąpienia do Wspólnoty Kościoła. Stawiając na upominki z personalizacją masz szansę podarować pamiątkę, która nigdy nie zostanie zapomniana – dzięki swojemu charakterowi, a przede wszystkim przekazowi. To o wiele więcej niż tylko prezent.

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …

Kościół
Msze święte w Nowej Hucie

Msza święta to dla katolika ważny element tygodnia. Wielu z nich powie nawet, że najważniejszy. Uczestnictwo w Eucharystii ma na celu zagwarantowanie życia wiecznego, taki bilet do nieba. W Krakowie o msze nietrudno, właściwie o każdej godzinie można znaleźć coś dla siebie. Nie inaczej jest tutaj. Msze Nowa Huta można …