Popularne kwiaty do ślubu

Z innej parafi

Jeśli chodzi o kwiaty ślubne, z pewnością może to być przytłaczające, ponieważ nadchodzi czas, aby powiedzieć swojej kwiaciarni, czego oczekujesz. Oprócz mnóstwa stylów i palet kolorów, konieczność ustalenia, jakich konkretnych kwiatów potrzebujesz .

Kiedy już zdecydujesz się na jeden rodzaj kwiatu, który lubisz, powiedzmy różę, dowiadujesz się, że istnieje ponad 100 różnych rodzajów róż. Więc co może zrobić nowicjusz ślubny? Cóż, przede wszystkim chcielibyśmy pogratulować Ci pierwszego kroku, przyznając, że jesteś nowicjuszem. Jesteś tutaj w bezpiecznej przestrzeni. Po drugie, oczywiście trafiłeś we właściwe miejsce. Tutaj dowiesz się jakie kwiaty do ślubu są najczęściej wybierane.

Róże

Ten wybór jest oczywisty. Wszyscy wiemy, czym jest róża! Być może nie wiesz, że istnieje więcej odmian róż, niż można potrząsnąć bukietem. Większe, bardziej puszyste i bardziej wielopłatkowe rodzaje tworzą idealne kwiaty (czyli ozdobniki bukietu lub środka) i są idealne, gdy nie chcesz używać piwonii. Mniejsze dodają delikatnego akcentu do bukietów i ozdobników.

Piwonie

Bez wątpienia jest to najbardziej pożądany ze wszystkich kwiatów ślubnych. Wszyscy je kochają, wszyscy je chcą, ale niestety są to jedne z najdroższych kwiatów. Więc jeśli musisz mieć piwonie, ale nie masz dużego budżetu, może po prostu użyj ich w bukiecie i przy głównym stole.

Zawilce

Zazwyczaj czarno-białe, te graficzne kwiaty są idealne dla nowoczesnej panny młodej. Piękno zawilców polega na tym, że można je ułożyć samodzielnie w aranżacji mono-fleur lub w połączeniu z innymi kwiatami jako bardziej akcentem. Ale strzeż się! Te piękności są zwykle bardziej delikatne, więc jeśli bierzesz ślub w upale, upewnij się, że mają dostatecznie dużo wody.

Dalie

Jeden z ulubionych kwiatów wszech czasów, dalie, są wspaniałymi kwiatami do ozdoby, ponieważ mają tak wspaniałą prezencję (dalie na talerze mogą być tak duże, jak twoja głowa). Dodatkowo są one dostępne w tak wielu pięknych kolorach i szerokiej gamie rozmiarów, że istnieje różnorodność dla każdego rodzaju panny młodej.

Jaskier

Prawdopodobnie widziałaś te małe kwiaty w 75 procentach aranżacji, które przypięłaś na swojej tablicy z kwiatami na Pintereście. Są zwykle używane jako akcenty, a nie jako gwiazdy bukietu czy ozdób na stołach. Wzburzone płatki z falującymi łodygami, świetnie nadają się do dodania odrobiny ruchu i dzikości do twojego bukietu lub dekoracji. Występują w ogromnej gamie kolorów, ale wszystkie mają ten sam rozmiar.

 

Z innej parafi
Pomysł na relaks: baseny termalne w Ustroniu!

Każdy, kto czuje, że potrzebne mu odprężenie i złapanie głębszego oddechu powinien wybrać się na baseny termalne! Ustroń oferuje tę atrakcję w najlepszym wydaniu. Malownicza miejscowość położona u podnóża pasma górskiego zwanego Beskid Śląski uchodzi za miasteczko uzdrowiskowe. Miano to zyskało między innymi, dlatego że oferuje kompleks basenów z wysoko …

Z innej parafi
Rozrywka na weselu

Wesele to nie tylko wielka uczta za stołem. Podczas wesela organizowane są różne gry i zabawy. Z reguły to rodzina młodych oraz ich przyjaciele przygotowują taką rozrywkę. Najlepsza to taka, która bawi gości i młodą parę. Gry i zabawy na weselu oczywiście nie powinny przekraczać granicy dobrego smaku. Najlepsze to …

Z innej parafi
Szkoła prywatna i publiczna. Jaka będzie odpowiednia dla dziecka?

Szkoły prywatne stały się częściej wybierane przez zatroskanych rodziców. Decyzja o edukacji dziecka powinno być jedną z tych najważniejszych decyzji w życiu. Zanim odpowiednia szkoła zostanie wybrana, to przyjrzyjmy się im wadom i zaletom, aby łatwiej było podjąć decyzję. Nauka w szkole publicznej Nauka w szkołach publicznych jest darmowa, ale …