Ojciec Pio – uzdrowienia

Kościół

W roku 1953 urodziła się dziewczynka, którą uratował Ojciec Pio. Miała ona wtedy zaledwie osiemnaście miesięcy. Jej matka i ojciec byli wtedy na mszy w kościele, a dziewczynka została w domu z jej dziadkiem. Miała wtedy wypadek, wpadła do wanny pełnej wrzącej wody. Dziewczynka była cała poparzona, a kiedy przyszedł do niej lekarz, powiedział, że dziewczynka może umrzeć od takich poparzeń. Rodzice zabrali ją do szpitala i sami udali się do Ojca Pio, żeby prosić go o cud.

Ojciec Pio rozmowy, cuda, przepowiednie

Kiedy następnego dnia poszła odwiedzić dziecko w szpitalu, mała powiedziała, że nie ma już oparzeń. Kobieta zapytała kto uleczył jej rany, a ta wyjaśniła, że przyszedł do niej Ojciec Pio i położył rękę na jej ranach. Na jej ciele nie było już żadnych śladów, mimo tego, że lekarz powiedział jej rodzicom, że umrze. Okazuje się, że wiara jej rodziców okazała się silniejsza, niż śmierć. Nie był to też jedyny przypadek, kiedy Ojciec Pio kogoś uzdrowił. Tak naprawdę robił to regularnie. Jest nawet jedna historia, która mówi o tym, że udało mu się wskrzesić pewną kobietę.

 

Kościół
Ojciec Pio – cuda

Pewnego dnia kobieta udała się do klasztoru, żeby pomodlić się o zdrowie swojego męża, który był wtedy bardzo chory. Okazało się jednak, że żeby dostać się do Ojca Pio, musiałaby poczekać aż trzy dni, a ona nie mogła mieć pewności, że ma aż tyle czasu. Jej mąż mógł umrzeć w …

Kościół
Wskrzeszenie Ojca Pio

Przepowiednie Ojca Pio bardzo często się sprawdzały. Pewnego dnia powiedział rodzinie pewnej kobiety, że ta zostanie wskrzeszona. Wszystko było zgodne z prawdą. W Rotundzie San Giovanni była kobieta, o której Ojciec Pio powiedział, że jest tak dobra, że nie ma w niej żadnej skazy. Stwierdził on, że na sto procent …

Kościół
Cuda Ojca Pio

W internecie znajdziemy przeróżne ciekawostki na temat Ojca Pio. Oto jedna z najciekawszych historii na jego temat. Syn pani Luizy służył w marynarce wojennej w Wielkiej Brytanii. Kobieta bardzo dużo modliła się za syna i chciała dla niego jak najlepiej. Któregoś dnia dostała angielską gazetę, którą bardzo chciała przeczytać. Znalazła …