Edukacja w czasie koronawirus,

Kultura/sztuka/historia

Niniejszy artykuł zostanie poświęcony przerwie w nauce podczas pandemii. Pandemia opanowała wszystko, i nauka została również odsunięta. Czas stracony ciężko będzie nadrobić, jednak zdrowie ludzkie jest ważniejsze. Nauka na poziomie szkół macierzyńskich, przedszkolnych, zero oraz podstawówek i wyżej została zakończona.

 

Nie wiadomo, jak długo będzie trwała przerwa w nauce, Dzieci będą może musiały nadrobić stracony czas w czasie wakacji. Najlepszy miesiąc lipiec zostanie zajęty na nauki. W końcu nikt nie chce stracić całego roku nauki poprzez korona – wirus. Jednak, gdy będzie trzeba to tak zostanie.
Wygodna forma nauki to również e – learning, nauka przez internet. Warto by tu zauważyć, że nauka może odbywać się poprzez internet. Każde dziecko w końcu posiada komputer lub inny sprzęt do nauki.
Technologia zostanie już pomału wykorzystana w kierunku edukacji. Dzieci otrzymują materiały do nauki, do przerobienia materiału samemu w domu. I to jest właśnie nadrobienie czasu, który umożliwi zaliczenie tego roku szkolnego 2019/2020.

 

Kultura/sztuka/historia
Najprostsze chwyty gitarowe

Nauka gry na gitarze może okazać się naprawdę ekscytująca. Okazuje się, że gitara to jeden z najłatwiejszych instrumentów, którego podstawy możemy opanować samodzielnie. Dodatkowo, gitary nie są drogie, więc już za kilkaset złotych możemy kupić profesjonalny sprzęt, który może okazać się idealny do nauki. Zastanawiasz się jak szybko nauczyć się …

Kultura/sztuka/historia
Atrakcje Chorwacji

Ludzie kochają podróże, szczególnie do ciepłych krajów. Niniejszy artykuł ma za zadanie przedstawić jedno z takich miejsc. Jest nim Chorwacja. Na początku warto wspomnieć, że Chorwacja jeży nad Morzem Adriatyckim, na pograniczu Europy Środkowej a Europy Południowej. Wybrzeża tego kraju są bardzo zróżnicowane. Po chorwackim wybrzeżu ten typ delfinów nazywany …

Kultura/sztuka/historia
Opactwo cystersów na przestrzeni wieków

Średniowieczni cystersi przybyli do Polski już w dwunastym wieku i można powiedzieć, że zadomowili się w naszym kraju na dobre. Obecnie na terenie Polski znajduje się aż dwanaście opactw, które świetnie prosperują i nie zapowiada się, by mogło być inaczej. Jednym ze słynniejszych i najlepiej zachowanych opactw jest to znajdujące …