Cudowny powrót marynarza z pomocą Ojca Pio

Kościół

Ciekawostki na temat Ojca Pio są bardzo interesujące. Jedną z ciekawszych jest historia o cudownym powrocie marynarza, który rzekomo był martwy.

Podczas Drugiej Wojny Światowej siostrzeniec pani Cleonice trafił do niewoli. Cała rodzina przez rok nie słyszała nic o nim i zaczęła już myśleć, że chłopak nie żyje. Pewnego dnia kobieta wybrała się do Ojca Pio, żeby z nim porozmawiać. Udała się do konfesjonału i zapytała czy jej siostrzeniec żyje. Następnego dnia rodzina postanowiła napisać list do chłopaka, ale nie wiedzieli gdzie dokładnie on się znajduje.

 

Napisali na kopercie tylko jego imię i nazwisko i poprosili Ojca Pio o to, żeby sprawił, żeby list dotarł do chłopaka. Kobieta napisała list i zostawiła go na stoliku nocnym. Kiedy rano się obudziła, koperty już nie było. Dwa tygodnie później rodzina otrzymała odpowiedz od chłopaka, który był przetrzymywany w niewoli. Ojciec Pio powiedział tylko, że powinni za to podziękować Bogu, a on nie ma z całą sprawą nic wspólnego. Rodzina faktycznie tak zrobiła. Po kilku miesiącach chłopak wrócił do domu cały i zdrowy, a cała rodzina była bardzo wdzięczna zakonnikowi.

Kościół
Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej. Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie …

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …