Cuda Ojca Pio

Kościół

W internecie znajdziemy przeróżne ciekawostki na temat Ojca Pio. Oto jedna z najciekawszych historii na jego temat.

Syn pani Luizy służył w marynarce wojennej w Wielkiej Brytanii. Kobieta bardzo dużo modliła się za syna i chciała dla niego jak najlepiej. Któregoś dnia dostała angielską gazetę, którą bardzo chciała przeczytać. Znalazła tam fragment o tym, że jeden ze statków został zatopiony. Szybko połączyła fakty, że na tym statku służył jej syn. Kobieta zrozumiała, że jej dziecko nie żyje. Od razu pobiegła do Ojca Pio, który zapytał ją kto jej powiedział, że jej syn nie żyje.

 

Pani Luiza wytłumaczyła, że przeczytała o tym w gazecie, ale zakonnik podał jej dokładnie nazwisko i adres hotelu, w którym zatrzymał się syn kobiety. Okazało się, że wcale nie było go na tym statku, który zatonął. Czekał on na kolejne zlecenie i wcale nie popłynął. Kobieta napisała do niego list na podany adres i po dwóch tygodniach faktycznie dostała od niego odpowiedz. Wszystko, co powiedział jej Ojciec Pio było prawdą, chłopak żył i miał się dobrze. Faktycznie zatrzymał się w hotelu, o którym była mowa.

Kościół
Prezenty na Chrzest od Chrzestnego

Rodzice Chrzestni to niezwykle ważne osoby w życiu małego dziecka. To oni są dla niego oparciem nie tylko w dniu Chrztu Świętego, ale także później. Ich rola często okazuje się nieoceniona, dzięki czemu rodzicom jest o wiele lżej, a samemu dziecku łatwiej. Rola Ojca Chrzestnego zaczyna się już na etapie …

Kościół
33-dniowe rekolekcje, które są w stanie odmienić nasze życie.

Dobrze przeżyte rekolekcje potrafią mieć naprawdę niesamowity wpływ na nasze życie. Jest to dla nas szansa na zbliżenie się do Boga, pogłębienie swojej wiary i umocnienie ducha. Nic, więc dziwnego, że tak wielu katolików pragnie uczestniczyć w tego typu wydarzeniach. Jeżeli poszukujemy rekolekcji, dzięki, którym będziemy mogli doświadczyć wielu owoców …

Kościół
Kardynał Sarah – książki pisane ręką Boga!

Książki napisane przez kardynała Saraha są bogate w przydatne treści dla wielu ludzi na całym świecie. Odkryjmy dzisiaj jeszcze raz na nowo o z bliska ich pisarskie bogactwo, treść natchnioną niewidzialną Ręką bogactwo. Kardynał Sarah – kim jest ten człowiek krótkie i bliższe odsłonięcie, przedstawienie postaci Robert Sarach to rzymskokatolicki …