Cuda Ojca Pio

Kościół

W internecie znajdziemy przeróżne ciekawostki na temat Ojca Pio. Oto jedna z najciekawszych historii na jego temat.

Syn pani Luizy służył w marynarce wojennej w Wielkiej Brytanii. Kobieta bardzo dużo modliła się za syna i chciała dla niego jak najlepiej. Któregoś dnia dostała angielską gazetę, którą bardzo chciała przeczytać. Znalazła tam fragment o tym, że jeden ze statków został zatopiony. Szybko połączyła fakty, że na tym statku służył jej syn. Kobieta zrozumiała, że jej dziecko nie żyje. Od razu pobiegła do Ojca Pio, który zapytał ją kto jej powiedział, że jej syn nie żyje.

 

Pani Luiza wytłumaczyła, że przeczytała o tym w gazecie, ale zakonnik podał jej dokładnie nazwisko i adres hotelu, w którym zatrzymał się syn kobiety. Okazało się, że wcale nie było go na tym statku, który zatonął. Czekał on na kolejne zlecenie i wcale nie popłynął. Kobieta napisała do niego list na podany adres i po dwóch tygodniach faktycznie dostała od niego odpowiedz. Wszystko, co powiedział jej Ojciec Pio było prawdą, chłopak żył i miał się dobrze. Faktycznie zatrzymał się w hotelu, o którym była mowa.

Kościół
Ojciec Pio – cuda

Pewnego dnia kobieta udała się do klasztoru, żeby pomodlić się o zdrowie swojego męża, który był wtedy bardzo chory. Okazało się jednak, że żeby dostać się do Ojca Pio, musiałaby poczekać aż trzy dni, a ona nie mogła mieć pewności, że ma aż tyle czasu. Jej mąż mógł umrzeć w …

Kościół
Ojciec Pio – uzdrowienia

W roku 1953 urodziła się dziewczynka, którą uratował Ojciec Pio. Miała ona wtedy zaledwie osiemnaście miesięcy. Jej matka i ojciec byli wtedy na mszy w kościele, a dziewczynka została w domu z jej dziadkiem. Miała wtedy wypadek, wpadła do wanny pełnej wrzącej wody. Dziewczynka była cała poparzona, a kiedy przyszedł …

Kościół
Wskrzeszenie Ojca Pio

Przepowiednie Ojca Pio bardzo często się sprawdzały. Pewnego dnia powiedział rodzinie pewnej kobiety, że ta zostanie wskrzeszona. Wszystko było zgodne z prawdą. W Rotundzie San Giovanni była kobieta, o której Ojciec Pio powiedział, że jest tak dobra, że nie ma w niej żadnej skazy. Stwierdził on, że na sto procent …